loader
“İSRAİL”DEN ‘ŞEHİDİN NAAŞINA’ İNSANLIK DIŞI UYGULAMA!

“İSRAİL”DEN ‘ŞEHİDİN NAAŞINA’ İNSANLIK DIŞI UYGULAMA!

Köklü Değişim Medya

Yahudi Varlığı “İsrail”, abluka altındaki Gazze sınırında şehit ettiği Filistinlinin naaşına yaptığı insanlık dışı eziyet ile ne kadar alçak olduğunu bir kez daha gösterdi.

Sosyal medyada yer alan görüntülere, işgalci askerlerinin bu sabah Gazze sınırı yakınında şehit ettiği ve kimliği henüz bilinmeyen kişinin naaşını bir grup Filistinlinin almaya çalıştığı anlar yansıyor.

Bölgeye gelen “İsrail” güçlerine ait buldozer, şehidin naaşını almaya çalışan Filistinlilere engel olmaya çalışıyor.

Buna rağmen Filistinlilerin şehidin naaşını alarak bölgeden uzaklaşmaya çalıştığı sırada silah sesleri duyuluyor.

Naaşı almaya çalışanlara ateş açan “İsrail” askerlerinin bacağından vurduğu bir Filistinli yere düşüyor. Ateş açılmasının ardından Filistinliler şehidin naaşını bırakmak zorunda kalıyor.

Şehid Cesedine Korkunç Saldırı

Grubu takip eden “İsrail” buldozeri şehidin cesedini almaya çalışırken korkunç görüntüler ortaya çıkıyor.

Buldozeri kullanan kişi, Filistinli şehidin naaşını önce kepçeye almak istiyor ancak cesedi parçalıyor, daha sonra da parçalanmış cesedi sürükleyerek bölgeden uzaklaşıyor.

“İsrail” askerlerinin Gazze'nin Abasan beldesinin doğusundaki sınır telleri yakınında bulunan 2 Filistinliye ateş açması sonucu bir kişi şehit olmuş, bir kişi de yaralanmıştı.

Askerler daha sonra, şehit olan ve yaralanan kişileri almak isteyen Filistinlilere de ateş açarak iki kişiyi ayağından yaralamıştı.

Öte yandan “İsrail” güçleri, sözde "patlayıcı madde yerleştirmek" için sınıra yaklaştığını iddia ettiği 2 kişiye ateş açıldığını duyurmuştu.

SON HABERLER