Putin ve Ruhani’nin Kanlı Ellerini Yıkama Pozları
07 Nisan 2018

Putin ve Ruhani’nin Kanlı Ellerini Yıkama Pozları

Putin ve Ruhani, Amerika’nın Esed rejimini koruması için ihale verdiği iki kiralık katil!

Daha düne kadar, yaptıkları katliamlar eleştiriliyordu, “Rusya’nın ne işi var Suriye’de?” deniliyordu. Şimdi ise; bu iki katil devletin liderleriyle poz verirken, yöneticilerin ağzı kulaklarına varıyor.

Gazetelerimiz ise; “Amerika’ya Üçlü Mesaj” başlığıyla manşet atarak, insanların aklıyla alay ediyorlar.

Özellikle yıllardır İslami bir devrim iddiasında bulunan ve Türkiye’de birçok Müslümanı da etkileyen İran’ın, Suriye devrimi ile yıllardır gizlediği çirkin yüzü ifşa olmuştu. Ama medya, “fotoshop” ile dünkü zirveyi ve gerçekleri büyük bir ustalıkla karartıp, katil Rusya ve İran’ı kurtarıcı olarak gösterdiler.

Hem de Putin’in; “Guta'da eşi-benzeri görülmeyen bir operasyon (katliam) gerçekleştirdik” açıklamasına rağmen.

Müslümanların kanına, canına birazcık değer veren, Müslümanların namusuna birazcık kıskançlık duyan kişi, Amerikan köpeği vahşi Esed’in koruyucusu bu iki katil devletten hiçbir hayır gelmeyeceğini bilir.

Öyleyse ben bir Müslüman olarak, Suriye İslâmi devrimini destekleyen bir dost olarak bu duruma sessiz kalanları Allah’a havale ediyorum. Kıyamet gününde hasmınızın Suriyeli mazlum kadınlar, erkekler ve çocuklar olacağını da hatırlatıyorum.

Ya Kahhar!

...

Amerika, Afganistan’da Hafızlık merasimini bombaladı. 100’den fazla kişi katledildi!

Amerika, yıllardır “terörle savaş” adı altında Afganistan ve dünyanın birçok bölgesinde katliam üstüne katliam yapıyor. İşte geçtiğimiz gün de böyle bir katliam yaptı. Terör bahanesiyle, hafızlık merasimi yapılan medreseyi bombaladı.

Bombalamanın sonrasında yapılan açıklama da ise; “masum insanların ölmesinden ne kadar üzüntü duyduklarını” açıklayıp eklediler; "Afganistan'daki ABD güçleri Kunduz'da herhangi bir hava saldırısı gerçekleştirmedi. Bunun aksini iddia etmek doğru değildir" dediler.

Ölen Hafız çocukların sıraya dizilmiş, boy boy resimlerine rağmen Amerika’nın bu açıklamasını (tehdidini) daha doğru görmüş olacaklar ki; Türk medyası (daha doğrusu iktidar sermayeli medya) bu katliamı gündemlerine bile almadılar.

Sadece basit, birkaç site haberi ile geçiştirdiler, nede olsa ölen bir Batılı değil Müslümanların çocukları!

Suriye’nin katilleri ile toplantı halinde olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan da henüz resmi, ya da gayr-ı resmi bir kınama açıklaması gelmedi. Bu durum, Müslümanların çocuklarının ve kanının ne kadar da ucuz bir şekilde harcandığını göstermektedir.

Peki, nasıl oluyor da Amerika, Rusya, "İsrail" ve diğer katil devletler bu kadar rahat bir şekilde Müslümanları öldürüyorlar?

Onlar, bu cesareti nereden alıyorlar?

Müslümanların kanına duyarsız yöneticilerden olmasın!

...

Esenyurt’u kaybedersek İslâm’ı, Kudüs’ü ve Mekke’yi kaybederiz!

Ak Partili Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe’nin, Esenyurt’ta halka yaptığı bir konuşmada; “Esenyurt’un Tayyip Erdoğan’a çok ihtiyacı var. Esenyurt’un hiçbirimize ihtiyacı yok ama Tayyip Erdoğan’a ihtiyacı var. Niye var? Burayı kaybedersek Kudüs’ü kaybederiz hiçbir yeri kaybetmeyiz, İslâm’ı kaybederiz, Mekke’yi kaybederiz. Onun için ona ihtiyacımız var. Onun için ona buradan desteği göndermek zorundayız” dedi.

Koltuk uğruna, siyasi ikbal uğruna, ihaleler ve rant uğruna girmeyecekleri kılık yok!

Bu arada Esenyurt’u ne hale getirdiğinizde ortada. Uyuşturucu ve zina almış başını gidiyor. Müslümanlar dışarı çıkmaya imtina eder hale geldiler.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, acaba Nurettin Yıldız hocadan duyduğu rahatsızlığı “İslam ile Esenyurt’un kıytırık Belediye Başkanlığını” bir tutan, bu zihniyetten de duyuyor mudur!

Duyuyorsa bir soruşturma da bu adama açtıracak mı?

"Ak Parti düşerse Suriye düşer, Irak düşer, Mısır düşer" diyorlardı. Ak Parti düşmedi ama söz konusu diğer tüm ülkeler Müslümanların aleyhine düştü.

Şimdi sıra İslam’a mı geldi be hey; din tüccarı!