loader
MAHMUT KAR’DAN EDREMİT’TEKİ REZALETE TEPKİ: “AKILLARINI BATI’YA SATMIŞ KEMALİSTLER!”

MAHMUT KAR’DAN EDREMİT’TEKİ REZALETE TEPKİ: “AKILLARINI BATI’YA SATMIŞ KEMALİSTLER!”

Köklü Değişim Medya

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, Balıkesir Edremit'in düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünde, tesettür üzerinden İslam’a saldırdı. Çarşaflı bir kadının zincirle bağlandığı çirkin gösteriye Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Mahmut KAR, “Akıllarını ve geleceklerini 100 yıl önce Batıya satmış laik kemalistler!” ifadesiyle başlayan bir açıklamayla tepki gösterdi.

Balıkesir'in Edremit ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünde sözde Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından sergilenen bir gösteride yine İslam’a saldırıldı. Kadını ticari bir meta gibi kullanan laik demokratik düzenin azılı savunucuları, kadını koruyup kollayan İslam’a hakaret etme hadsizliğinde bulundular. Edremit'i kurtaran Müslümanların giyimine, kıyafetine nihayetinde İslam'a dil uzatan ithal kafalara sosyal medyada tepki yağdı. 

Mahmut Kar: “Akıllarını Batı’ya Satmış Kemalistler!”

Söz konusu skandal gösteri üzerine Twitter hesabından açıklama yapan Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Mahmut KAR, şu mesajı paylaştı:  

“-Edremit'te bir etkinlikte çarşaflı kadının zincire bağlandığı bir gösteri yapılmış. Akıllarını ve geleceklerini 100 yıl önce Batıya satmış laik Kemalistler!

Sizin İslam düşmanlığınız ancak bu topraklarda yeniden Hilafet olunca bitecek.

Ve o gün  #Gideceksiniz

#CHPzulmü98Yaşında

-Kemalistlere bu cesareti veren iktidarın kendisidir. İktidar sadece İslam düşmanlarına cesaret vermekle kalmıyor aynı zamanda Müslümanları pısırık, korkak ve tepkisiz hale getiriyor.

Bakın, etkinliği izleyen halkın çoğu başörtülü hanımlar. Çünkü tepkisizleştirdiler.

#Gideceksiniz”

 

SON HABERLER