Köklü Değişim Gençlik Kolları Gazze Hassasiyetini Zinde Tutmaya Devam Ediyor!
11 Mayıs 2024

Köklü Değişim Gençlik Kolları Gazze Hassasiyetini Zinde Tutmaya Devam Ediyor!

Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Gençlik Kolları, Adana, Gaziantep ve İstanbul'da yaptığı programlarla Gazze hassasiyetini zinde tutarak Gazze'yi gündemde tutmaya devam ediyor.

Köklü Değişim Gençlik Kolları, 3 Mayıs'ta Adana'da, çeşitli sivil toplumun kuruluşlarının gençlik çalışmaları ile birlikte Yahudi varlığı tarafından şehit edilen Hasan Saklanan için gıyabi cenaze namazı ve basın açıklaması programı düzenledi.

Kemeraltı Camii'nde yatsı namazına müteakip düzenlenen programda, Köklü Değişim Gençlik Kolları Adana Temsilcisi Furkan Toramantekin de söz aldı ve "Hasan Saklanan Hoca, İslam beldelerindeki yöneticileri utandıracak bir amel gerçekleştirdi. Onların ordularıyla yapması gereken icraatı tek başına yaptı. Bu manada açtığı o yol, Gazze’nin kurtuluşuna vesile olsun diyorum. Mübarek Aksa toprakları sınırlar ötesi bir meseledir." dedi.

Köklü Değişim Gençlik Kolları Adana_01.jpg

Köklü Değişim Gençlik Kolları Adana_02.jpg

Köklü Değişim Gençlik Kolları olarak İstanbul Marmara Üniversitesi'nde öğrencilerin de katılımıyla "Yeter Artık Söz Değil Harekât Zamanı" başlıklı basın açıklaması düzenledi. Basın açıklamasını Köklü Değişim Gençlik Kolları adına Abdulkadir İslam okudu.

Köklü Değişim Gençlik Kolları İstanbul_01.jpg

Köklü Değişim Gençlik Kolları İstanbul_02.jpg

Gaziantep Üniversitesi öğrencilerinin Gazze için kampüste düzenledikleri basın açıklamasına Köklü Değişim Gençlik Kolları da katılım sağladı. Basın açıklaması, Köklü Değişim Gençlik Kolları Gaziantep Üniversitesi Temsilcisi Furkan Şahin'in yaptırdığı dua sonrası tekbirler ve sloganlar eşliğinde son buldu.

Köklü Değişim Gençlik Kolları Gaziantep_01.jpg

Köklü Değişim Gençlik Kolları Gaziantep_02.jpg

Köklü Değişim Gençlik Kolları Gaziantep_03.jpg