loader
AK PARTİLİ BELEDİYENİN KUTLAMASINDA DA İSLAM’A HAKARET REZALETİ!

AK PARTİLİ BELEDİYENİN KUTLAMASINDA DA İSLAM’A HAKARET REZALETİ!

Köklü Değişim Medya

Dün Balıkesir Edremit'in düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünde, CHP’li Belediyenin tesettür üzerinden İslam’a hakaret içerikli bir gösteri düzenlemesinin ardından, aynı rezaletin AK Partili Bigadiç belediyesinin kutlamasında da sergilendiği ortaya çıktı. Anadolu işgal altındayken sömürgeci kafir devletlerin askerlerinin yaptığı gibi Müslüman kadının tesettürüne saldıranların, bu rezaleti protokol önünde rahatça sergilemeleri ciddi şekilde eleştiriliyor. 

Balıkesir'in Edremit ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünde sözde Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği tarafından sergilenen bir gösteride İslam’a saldırıldığı dün Türkiye’nin gündemindeydi. Kadını ticari bir meta gibi kullanan laik demokratik düzenin azılı savunucuları, kadını koruyup kollayan İslam’a hakaret etme hadsizliğinde bulundular. Edremit'i kurtaran Müslümanların giyimine, kıyafetine nihayetinde İslam'a dil uzatan ithal kafalara sosyal medyada tepki yağmıştı.  

Aynı Rezalet AK Partili Belediyenin Kutlamasında da Sergilendi

Bugün ise AK Partili Belediye Başkanı'nın zincire vurulmuş çarşaflı bir kadının önünde konuşma yaptığı görüntüler ortaya çıktı. Söz konusu skandal gösteride çarşaf giyen kadının giysilerini atıp beyaz bir elbise ile izleyenlerin karşına çıktığı gözükmüştü.

Bu rezalet görüntüler gündemde yerini korurken, benzer bir gösterinin de bir kaç gün önce Bigadiç’te de sergilendiği ortaya koyuldu.

Ortaya çıkan rezalette AK Partili Belediye Başkanı İsmail Avcu’nun zincire vurulmuş çarşaflı kadın önünde kürsüye çıkıp konuşma yaptığı görülüyor. Haber ajanslarına düşen bilgilere göre Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın'ın da o törende bulunduğu bildiriliyor.

Kurtuluş törenlerinde dansözlü kutlamalar, Yunan bayrağı renklerinde elbise giyinerek yunan sirtakisi oynayanlar ve daha bir çok reazaletin yaşandığı da gelen bilgiler arasında. Müslümanların gayreti, imanı ve kanıyla kurtarılan toprakların kutlamasını, düşmanın adet ve örfüyle düzenleyenler, yine sömürgeci kafirler gibi İslam’a hakaret ederek ve İslami sembollere saldırarak gerçekleştirmesi dikkat çekiyor. 

İslam'a testtür üzerinden saldırıp hakaret eden gösterinin Balıkesir'in tüm ilçelerindeki kutlamalarda sergilendiği de gelen haberler arasında. Anadolu işgal altındayken sömürgeci kafir devletlerin askerlerinin yaptığı gibi Müslüman kadının tesettürüne saldıranların aynı kafada olduğunu ortaya koyan rezalet gösteriye tepki olarak hükümet sadece Edremit Kaymakamı'nı merkeze çekmekle yetindi. 

 

 

 

SON HABERLER