Köklü Değişim Kadın Kolları Adana Temsilciliği STK’lara Yönelik Kahvaltı Programı Gerçekleştirdi
28 Mayıs 2023

Köklü Değişim Kadın Kolları Adana Temsilciliği STK’lara Yönelik Kahvaltı Programı Gerçekleştirdi

Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Kadın Kollarının STK’lara yönelik gerçekleştirdiği kahvaltı programında misafirlerimizi “Din Kardeşim” başlığı altında ağırladık.

Katılımın yoğun olduğu programımızda kardeşimiz din kardeşliğinin önemine vurgu yapan kısa bir konuşma gerçekleştirdi. İslam Ümmetinin af ve mağfiretini talep eden dualarımız Raşidi Hilafet Devletinin ikamesinin acilen ikram edilmesi dualarıyla son buldu.

Dualarımızın ardından misafirlerimizi daha yakından tanıma ve kaynaşma gayesi ile misafirlerimizin kendilerini ve kurumlarını tanıtma faslına geçtik. Samimi ve hoş sohbet bir ortamda tanışan STK mensupları kendilerine sağlanan bu samimi ortam için ayrıca teşekkürlerini temsilcilerimizle paylaştı.

Davetimize icabet edip bu hayırlı sofrayı bizimle paylaşan TESSEP, GÖKKUŞAĞI, BUHÂRÎ DER ve FURKAN VAKFI temsilcilerine teşekkür ediyor ve Allah (svt) razı olsun diyoruz. Ayrıca davetimize icabet eden Köklü Değişim Kadın Kolları temsilcilerine teşekkür ediyoruz. Bu programda emeği geçen genç hanımefendi kardeşlerimizden Allah razı olsun. Rabbimizden niyazımız odur ki programımız hasebi ile hayr kapıları ardına dek üzerimize açılsın. Allahumme Amin.