Gaziantep’ten Filistin İçin Çağrı: “Ordular Aksa’ya”
27 Nisan 2022

Gaziantep’ten Filistin İçin Çağrı: “Ordular Aksa’ya”

Köklü Değişim Medya
  • 346

Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Gaziantep Temsilciliğimizin Ulu Cami’de teravih namazı sonrası düzenlediği “İsrail’i Tel’in Etme ve Filistin İçin Dua” programı Gaziantepli Müslümanların da yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Teravih namazı sonrası avluda toplanan Müslümanlar hep bir ağızdan tekbirler getirdi.

Köklü Değişim Gaziantep Temsilciliği adına Abdulkadir Albayram, yaptığı duada “İsrail” ile “normalleşip” anlaşmalara imza atan İslâm beldelerindeki yöneticilerin ihanetine dikkat çekti.

Filistin’de Müslüman kardeşlerimiz katledilirken seyreden ve Yahudi varlığını kınayarak daha da cesaretlendiren pısırık yöneticilerin durumu anlatıldıktan sonra duada izzetli ve şerefli İslam Halifelerini ve Selahaddin Eyyubî gibi cesur komutanları yeniden ikram etmesi için Allah Subhanehu ve Teala'ya niyazda bulundu.

Programda sık sık “Ordular Aksa’ya, Ordular Kudüs’e” sloganları atılarak, Filistin topraklarındaki işgalci Yahudi sorununun yegâne çözümü hep bir ağızdan dile getirildi.

Programımıza iştirak eden, ellerini açıp duamıza “amin” diyen, programda emeği olan, niyazımıza icabet eden tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun.

#EllerSemayaOrdularAksaya