’AİLE, NESİL VE TOPLUM İSLÂM İLE KORUNUR!’ ZİYARETLERİ - IV
13 Mart 2020

’AİLE, NESİL VE TOPLUM İSLÂM İLE KORUNUR!’ ZİYARETLERİ - IV

Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim’in uzun soluklu “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur!” kampanyası çerçevesinde Köklü Değişim temsilcilikleri tarafından yapılan İslâmi camia, STK ve medya temsilcilerine yönelik ziyaretler sürüyor.

Görüşmelerde; Batı'dan ithal edilen kanunlar, çıkarılan toplumu ifsat edici yasalar, CEDAW, İstanbul Sözleşmesi, ETCEP gibi projeler ve bunların aile kurumuna zararları hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

•ANKARA

Köklü Değişim Ankara Temsilcisi Kadir KAŞIKCI ve Köklü Değişim Yazarı Yılmaz ÇELİK, İlmi ve Kültürel Araştırmalar Vakfı (İLKAV) Genel Merkezi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. İLKAV Başkanı Emrullah AYAN tarafından karşılanan Köklü Değişim temsilcileri Ayan’a ‘Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur” kampanyasına özel hazırlanan kitapçığı takdim ettiler.

Köklü Değişim Yayıncılık editörlerinden Emre Gürbüz ve beraberindeki heyet, Siyer Vakfı Yenimahalle Şubesini ziyaret edip “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur” kampanyası hakkında bilgilendirme yaptı.

•BURSA

Köklü Değişim Bursa Temsilciliği’nin Bursa’da bazı siyasi parti ve STK temsilcileri ile gerçekleştirdiği “Aile, Nesil, Toplum İslam ile Korunur” kampanyası kapsamındaki istişare toplantısına katılamayan Saadet Partisi Bursa İl Başkanlığı heyeti, Köklü Değişim Bursa Temsilciliği’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.

•HATAY

Köklü Değişim Hatay Temsilciği heyeti, Yorum Gazetesi ve Ergin Medya TV İmtiyaz Sahibi Sadullah ERGİN ile “Aile, Nesil, Toplum İslam ile Korunur” kampanyası özelinde bir görüşme gerçekleştirdi.

•KOCAELİ

Köklü Değişim Kocaeli Temsilciliği “Aile, Nesil ve Toplum İslam ile Kurtulur” kampanyası dâhilinde İHH Gebze Şubesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Köklü Değişim tarafından yürütülen kampanya hakkında İHH Gebze Halkla İlişkiler Sorumlusu Osman DEMİROĞLU’na bilgi verildi.

•ŞANLIURFA

Köklü Değişim Şanlıurfa Temsilciliği heyeti tarafından Şanlıurfa Sivil Toplum Kuruluşları İnsani Yardım Platformu’na bir ziyaret gerçekleştirildi. Platform Başkanı Osman GEREM tarafından karşılanan Köklü Değişim heyeti, Osman GEREM’e kampanya hakkında bilgilendirme yaptı.

Köklü Değişim Şanlıurfa Temsilciliği Şanlıurfa’da faaliyet gösteren Ruha Sosyal Yardımlaşma Dayanışma Eğitim ve Kültür Derneği (RUHA-DER)’e de bir ziyaret gerçekleştirdi. RUHA-DER Genel Başkan Yardımcısı İbrahim Halil ÇİFTÇİ ile görüşen heyet, burada da aile kampanyası hakkında bilgilendirmede bulundu.

Ayrıca Anadolu Gençlik Derneği Şanlıurfa Şubesi’ni de ziyaret eden Köklü Değişim heyeti burada Başkan Yardımcısı Yılmaz BAKİ ile görüştü.

İHH Şanlıurfa Şubesi’ne yapılan ziyarette de Şube Temsilcisi Behçet ATİLLA’ya kampanya hakkında bilgilendirmelerde bulunuldu.

•VAN

Köklü Değişim Van Temsilciliği adına Zeynel ACAR tarafından bölgenin önemli kanaat önderlerinden Mustafa HEPKULU evinde ziyaret edildi. Kendisi ile İstanbul Sözleşmesi hakkında istişarelerde bulunan Acar, Hepkulu’ya aile kampanyasına özel hazırlanan kitapçığı takdim etti.

Köklü Değişim Van Temsilcisi Okan ÖZTÜRKÇİ ve beraberindeki heyet Van İsra Derneği başkanı Yunus KUŞAN ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Van Gökkuşağı Derneği’ne de bir ziyaret gerçekleştiren Köklü Değişim Van Temsilciliği heyeti Başkan Kemal ÇELEN tarafından karşılandı. Köklü Değişim heyeti tarafından Çelen’e aile kampanyası hakkında bilgilendirme yapıldı.

Van Vahdet-Der ziyaretinde Vahdet-Der Başkanı Rıdvan DURAL tarafından karşılanan Köklü Değişim heyeti burada “Aile, Nesil ve Toplum İslâm ile Korunur” kampanyası kapsamında CEDAW ve İstanbul Sözleşmesi, kadının beyanını esas alan 6284 no'lu yasa ile toplumsal cinsiyet eşitliği projelerinin ifsat ediciliği konuları hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Köklü Değişim Van Temsilcisi Okan ÖZTÜRKÇİ ve beraberindeki heyetin Van Serhat FM Radyo çalışanları ile yaptığı sıcak görüşmede de aile kampanyası çerçevesinde yapılan çalışmalar hakkında Serhat FM çalışanlarına bilgi verildi.

“Kürtlerin Anadolulaşma Süreci”, “Kızıl Topraklar”, “Sona”, “Kilim” romanlarının yazarı Sosyolog Yazar Eyüp ALTUN Köklü Değişim Van Temsilciliği heyeti tarafından ziyaret edildi. Altun’a aile kampanyası kitapçığı hediye edildi.

•KADIN KOLLARI

-Ankara

Köklü Değişim Kadın Kolları - Ankara tarafından “Aile, Nesil ve Toplum İslam ile Korunur” kampanyası kapsamında Siyer Vakfı’na bir ziyarette bulunuldu. Siyer Vakfı adına Dilek KILIÇ tarafından karşılanan heyetin görüşmesi sıcak bir atmosferde gerçekleşti.

-Bursa

Köklü Değişim Kadın Kolları – Bursa, İnegöl’deki Dareyn Gençlik Derneği’ni ziyaret etti. Köklü Değişim Kadın Kolları’ndan Zahire BULUT tarafından gerçekleştirilen ziyarette Dernek Sorumlusu Gülsena Hanım ile aileye yönelik saldırılar ve bu saldırılardan korunma yolları konuşuldu.

-İstanbul

Köklü Değişim Kadın Kolları - İstanbul heyeti, “Aile, Nesil ve Toplum İslam ile Korunur” kampanyası kapsamında İstanbul Önce İnsan Derneği’ni ziyaret etti. Köklü Değişim heyetini Yönetim Kurulu Başkanı Nuray Canan Songür, Yönetim Kurulu Üyesi Eslem KASAL, Dernek Gönüllüsü Sena SOYLU karşıladı.

#AileyiNesliToplumuKoru