loader

Riyad Konferansı Ve Bölgede Gelişen Olaylar


Siyasi Bakışlar, Türkiye ve Dünya’da yaşanan gelişmeleri İslami bir bakış açısıyla sizler için değerlendirmeye devam ediyor.

Ümmete ve bilhassa Suriyeli Müslümanlara yönelik yeni bir ihanet planıyla karşı karşıyayız. Tarih bugüne kadar yapılan tüm ihanetleri ve Riyad konferansını kayıt altına alıyor. Biz de bu ihanet planını ve muhtemel sonuçlarını siz değerli takipçilerimiz için masaya yatırdık. Peki, bu konferans bölgeye nasıl etki edecek? Sömürgeci Kâfirler önümüzdeki süreçte nasıl bir kirli plan hazırlıyor? Müslümanların ve bölgedeki muhalif grupların takınması gereken tavır ne olmalıdır? Ayrıca son dakika gelişmesi olarak programımızın başında IŞİD’in Türk askerlerinin de bulunduğu Irak’ın kuzeyindekiBaşika’da yaptığı saldırılarını ve zamanlamasını, “İsrail” ile Türkiye arasındaki kötü gibi gösterilen ancak hiç bozulmayan siyasi ve ekonomik ilişkinin boyutunu ve son olarak geçen haftada üzerinde durduğumuz doğudaki gerilimli havayı İslami bir bakış açısıyla irdeledik. Siyasi Bakışlar yepyeni bölümüyle karşınızda.

Yöneticiliğini Araştırmacı Yazar Kadir Çimen’in üstlendiği Siyasi Bakışlar, M. Hanefi Yağmur veYasin Babayiğit ile birlikte gündemimizi meşgul eden konuları İslami bir bakış açısıyla sizler için değerlendirmeye devam ediyor…

Sizleri Allah'ın nuruyla bakmaya davet ediyoruz…

 

                                                   SORU VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN                                                  

https://www.facebook.com/siyasibakislar | https://twitter.com/SiyasiBakislar | siyasibakislar@gmail.com

Benzer Videolar