loader
Türkiye Kudüs İçin Cuma Namazı Sonrası Hilafet Diye Haykırdı ~GÜNCELLENDİ~

Türkiye Kudüs İçin Cuma Namazı Sonrası Hilafet Diye Haykırdı ~GÜNCELLENDİ~

2017-12-08 15:20:30 | Köklü Değişim Medya | Türkiye Kudüs İçin Cuma Namazı Sonrası Hilafet Diye Haykırdı ~GÜNCELLENDİ~
Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Medya, tarafından Türkiye'nin farklı illerinde 16 ayrı noktada planladığı basın açıklamaları Müslüman Türkiye halkının yoğun katılımı ile tamamlandı.

Köklü Değişim Medya “Kudüs İçin Birleşin / Kudüs “İsrail’e” Başkent Değil Mezar Olacaktır” başlıklı 16 ayrı noktada planladığı basın açıklamalarına Perşembe günü saat 19:30’da Bursa Şehreküstü Meydanı’nda başlandı. 21:00’da İstanbul ABD Konsolosluğu önündeki protesto eylemiyle de Perşembe günü için planlanmış basın açıklamaları sona erdi. 

Cuma günü için 14 ayrı noktada planlanan planlanan basın açıklamaları da Müslüman Türkiye halkının yoğun katılımı ile gerçekleştirildi. Bu açıklamalardan 11'i Cuma namazı çıkışında kalan 3'ü ise Yatsı namazlarını müteakip gerçekleştirildi. 

Tüm dünyada "Öfke Cuması" adı altında yapılan protesto eylemleri ve basın açıklamalarının Türkiye ayağında, Köklü Değişim Medya olarak 16 ayrı noktada gerçekleştirdiğimiz basın açıklamalarımıza yoğun katılım gösteren, sloganlarımıza eşlik eden, dualarımıza "âmin!" diyen Müslüman Türkiye halkına teşekkür ediyoruz. Rabbimizden, başta Kudüs olmak üzere tüm İslâm beldelerini sömürgeci kafirlerin ve onların zalim işbirlikçi ajanlarının elinden kurtaracak olan Râşidî Hilâfet Devleti'ni ikram etmesini niyaz ediyoruz. 


Basın açıklamalarından görüntüler:•••Ofis Camii (AZC Plaza önü)


•••Diyarbakır/Ergani - 


Bitlisli Müslümanlar Tatvan Merkez İbadullah Camii'nden Çarşı AVM İş Merkezi'ne kadar yürüdü


Gaziantep temsilciliğimizce Gaziantep Ulu Camii’de yapılması planlanan “Kudüs İçin Birleşin” başlıklı basın açıklaması, “Kudüs “İsrail”e mezar olacak!” yazılı pankartımızın “şiddet içerdiği” gibi anlamsız bir gerekçeyle engellenmişti. Cuma namazı çıkışında engellenen basın açıklaması aynı günün akşamı 20.30’da Balıklı Meydanı’nda yapıldı.