loader

FAALİYETLER

TÜM FAALİYETLER

16
Aralık
2021

Köklü Değişim Gençlik Kolları tarafından düzenlenen “Gençliğin Gelecek Kaygısı” başlıklı panel, Köklü Değişim İstanbul Temsilciliği’nde gerçekleştirildi.

08
Temmuz
2021

Pandemi sürecinin başından beri camilerde devam eden “aralıklı namaz” uygulamasına karşı Köklü Değişim Medya organizatörlüğünde Twitter’da #SaflarıSıklaştıralım başlığıyla hastag çalışması yapıldı.

30
Haziran
2021

Köklü Değişim Diyarbakır Temsilciliği, Köklü Değişim Dergisi’nin “Kürt Meselesi” konulu soruşturma sayısını, Diyarbakır’daki birçok kişi ve kuruma ulaştırdı.

21
Haziran
2021

Köklü Değişim Medya tarafından organize edilen “Kürt Meselesi ve Çözüm Arayışları” konulu seri programlar çerçevesinde “Dünden Bugüne Kürt Meselesi ve Çözüm Arayışları” konulu panel Şanlıurfa’da gerçekleştirildi.

21
Haziran
2021

Köklü Değişim Gaziantep Temsilciliğinde Siyasi parti, cemaat, STK, kanaat önderleri, yazar ve avukatların katılımıyla kahvaltı programı gerçekleştirildi.

21
Haziran
2021

Köklü Değişim Medya tarafından organize edilen “Kürt Meselesi ve Çözüm Arayışları” konulu seri programlar çerçevesinde “İslâm Ümmeti Tek Bir Ümmettir” temalı panel Hatay’da gerçekleştirildi.

21
Haziran
2021

Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Mahmut Kar, "Kürt Meselesi ve Terör Sorununun Köklü Çözümü Nedir?" konulu panelde Diyarbakırlı Müslümanlarla buluştu.

18
Haziran
2021

Şanlıurfa’da basın ve STK temsilcilerine yönelik düzenlenen kahvaltıda bir araya gelen Köklü Değişim Medya Genel Koordinatörü Mahmut Kar, bölge ve Türkiye gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

23
Mayıs
2021

Karaman’da Cuma namazı çıkışında Filistin’deki şehitler için gıyabi cenaze namazı kılındı ve Yahudi varlığı “İsrail” tel’in edildi.

23
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının Filistin topraklarında gerçekleştirdiği katliamda şehit olan Müslümanlar için İzmir’de gıyabi cenaze namazı kılındı.

23
Mayıs
2021

Köklü Değişim Medya organizasyonunda Türkiye’nin birçok ilinde gerçekleştirilen programların, Aksaray ayağı Ulu cami önünde Aksaraylı Müslümanların yoğun iştiraki ile gerçekleştirildi.

23
Mayıs
2021

Köklü Değişim Medya’nın Türkiye’nin 22 ayrı noktasında düzenlediği Yahudi varlığını tel’in ameline Aydınlı Müslümanlar da destek verdi.

22
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının Filistin topraklarında gerçekleştirdiği katliamda şehit edilen kardeşlerimiz için Yalova’da gıyabi cenaze namazı kılındı.

22
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının Filistin topraklarında gerçekleştirdiği katliamda şehit olan kardeşlerimiz için Bitlis’te gıyabi cenaze namazı kılındı.

22
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının Filistin topraklarında gerçekleştirdiği katliamda şehit olan kardeşlerimiz için Van’da gıyabi cenaze namazı kılındı.

22
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının vahşi saldırılarında şehit olan Filistinli Müslümanlar için Bursa’da gıyabi cenaze namazı kılındı ve Yahudi varlığı tel’in edildi.

22
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının vahşi saldırılarında şehit edilen Filistinli Müslümanlar için Konya’da gıyabi cenaze namazı kılındı ve Yahudi varlığı tel’in edildi.

21
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının Filistin topraklarında gerçekleştirdiği katliamda şehit olan kardeşlerimiz için Türkiye’nin dört bir yanında Cuma namazı çıkışı gıyabi cenaze namazı kılındı.

21
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının Filistin topraklarında gerçekleştirdiği katliamda şehit olan kardeşlerimiz için Adana’da gıyabi cenaze namazı kılındı.

21
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının Filistin topraklarında gerçekleştirdiği katliamda şehit olan kardeşlerimiz için Hatay’da gıyabi cenaze namazı kılındı.

21
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının Filistin topraklarında gerçekleştirdiği katliamda şehit olan kardeşlerimiz için Şanlıurfa Merkez, Siverek ve Adıyaman’da gıyabi cenaze namazı kılındı.

21
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının gerçekleştirdiği katliamda şehit olan kardeşlerimiz için Cuma namazı çıkışı İstanbul Fatih Camii’nde gıyabi cenaze namazı kılındı.

21
Mayıs
2021

Gasıp Yahudi varlığının Filistin topraklarında gerçekleştirdiği katliamda şehit olan kardeşlerimiz için Gaziantep’teki Ulu Cami’de gıyabi cenaze namazı kılındı.

21
Mayıs
2021

Köklü Değişim Medya tarafından aralarında Antalya’nın da olduğu 21 ayrı noktada Cuma namazı çıkışı gıyabi cenaze namazı ve Yahudi varlığını tel’in organizasyonu yapıldı.