loader
Konya Selçuk Üni. Kitap Fuarı’nda Köklü Değişim Yayıncılık Okurlarını Bekliyor

Konya Selçuk Üni. Kitap Fuarı’nda Köklü Değişim Yayıncılık Okurlarını Bekliyor

Köklü Değişim Medya

Konya Selçuk Üniversitesi Kitap Fuarı başladı. Selçuk Üniversitesi Kitap Fuarı’na fikrî, siyasi ve güncel eserleriyle Köklü Değişim Yayıncılık da katıldı.

Selçuk Üniversitesi Kültür Sanat Merkezi binası içinde 27 Nisan-6 Mayıs 2018 tarihleri arasında açık olacak, imza günleri, konferanslar ve söyleşiler yapılarak kitap fuarına Türkiye’nin seçkin yayınevleri katılım gerçekleştiriyor.

Geçtiğimiz hafta sonu etkinliği çerçevesinde Köklü Değişim Yayıncılık’ın konuğu İlahiyatçı Yazar Abdullah İmamoğlu oldu. 28-29 Nisan tarihlerinde okurlarıyla buluşan İmamoğlu, “Sünnet İslâmi Hayatın Kaynağı” ve “Müslümanın Siyasi İlmihali” adlı kitaplarını imzaladı. Abdullah İmamoğlu, 29 Nisan Pazar günü saat 13:00-14:00 saatleri arasında da Kültür Sanat Merkezi binasının konferans salonunda okurlarıyla söyleşi gerçekleştirdi.

Ayrıca 05 Mayıs Cumartesi günü Sosyolog-Yazar Süleyman Uğurlu da Konya Selçuk Üniversitesi Kitap Fuarı’nda Köklü Değişim standında olacak. Süleyman Uğurlu 12.00-18.00 saatleri arası imza programında okurlarıyla buluşarak, “Demokrasiye Eleştiri” ve “Kürt Meselesi” adlı kitaplarını imzalayacak… Uğurlu daha sonra aynı günün 16:00-17.00 saatleri arasında okurlarıyla Kültür Sanat Merkezi binasının konferans salonunda bir söyleşi gerçekleştirecek.