loader
CNR Kitap Fuarı 'İmza Günü ve Paneller'in Ardından Dün Sona Erdi

CNR Kitap Fuarı 'İmza Günü ve Paneller'in Ardından Dün Sona Erdi

Köklü Değişim Medya

19 ülke ve Türkiye’den 350’nin üzerinde yayınevinin yer aldığı 5. İstanbul CNR Kitap Fuarı kitapseverlerin yoğun ilgisiyle karşılandı. 10-18 Mart 2018 tarihleri arasında planlanan fuar, çeşitli etkinliklerin ardından dün sona erdi.

Ana teması ‘oku’ üzerine kurulan CNR Kitap Fuarında, Köklü Değişim Yayıncılık olarak değerli yazarlarımız ve bünyesinde köklü çözümü barındıran birbirinden değerli fikrî, siyasi eserlerin bulunduğu standımıza, fuar ziyaretçileri çok yoğun ilgi gösterdi.

Söyleşi: "Lozan Tartışmaları ve Hilafetin İlgası”

Köklü Değişim Yayıncılık, fuar programı kapsamında 11 Mart 2018 Pazar günü "Lozan Tartışmaları ve Hilafetin İlgası" başlıklı söyleşi düzenlendi.

Söyleşiye konuşmacı olarak Hizb-ut Tahrir Medya Bürosu Başkanı Mahmut Kar ve Köklü Değişim Yazarı Süleyman Uğurlu katıldı.

http://kokludegisim.net/haberler/lozan-tartismalari-ve-hilafetin-ilgasi-paneli-duzenlendi.html

Yoğun katılımla gerçekleşen söyleşinin ardından Köklü Değişim Yayıncılık standında yazarlarımız Mahmut Kar ve Süleyman Uğurlu kitaplarını imzalayıp okuyucuları ile hasbihal ettiler.Söyleşi:
 “Ümmet Kimliğinin Yeniden İnşası”

CNR Kitap Fuarı'nda Köklü Değişim Yayıncılık tarafından ikinci söyleşi programı 18 Mart 2018 Pazar günü düzenlendi.

Söyleşiye Köklü Değişim Dergisi yazarları Abdullah İmamoğlu ve Musa Bayoğlu katıldı. "Ümmet Kimliğinin Yeniden İnşası" başlıklı söyleşi yine yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Söyleşinin ardından Köklü Değişim standında yazarlarımız Abdullah İmamoğlu ve Musa Bayoğlu ziyaretçilerle hasbihal etti, kitaplarını imzaladılar.

İstanbul CNR Kitap Fuarı yapılan birçok faaliyetin ardından 18 Mart Pazar akşamı sona erdi. 

Foto Galeri