loader

Medya Bilgilendirme Toplantısı

18 Eylül’de başlatılan ve 30 Eylül’e kadar devam edecek “Hizb-ut Tahrir’e Yönelik Yargı Zulmüne Dur De” kampanyası medya bilgilendirme toplantısı Akgün İstanbul Otel’de gerçekleşti.

Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ve Hukukçuların katılımı ile gerçekleşen toplantı da Köklü Değişim Dergisi Genel Koordinatörü Süleyman Uğurlu kampanya hakkında slâyt bilgilendirme sunumu yaptı.

Daha sonra basın toplantısı bölümüne geçildi.

Toplantıya Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Mahmut KAR, Mustazaflar Cemiyeti adına Doğru Haber Gazetesi Yazarı Hasan SABAZ, Av Hasan ÖLÇER, İmkân-der Genel Başkanı Murat ÖZER, Mazlum-der Genel Sek. Yrdm. Av. Kaya KARTAL, Av Necip KİBAR, Fatih Akıncılar Derneği Genel Başkanı Mehmet ŞAHİN, İstanbul Düşünce Enstitüsü Genel Başkanı Mustafa ŞATIROĞLU ve Mazlum-der İstanbul Şube Başkanı Cüneyt SARIYAŞAR katıldı.

Toplantıda kampanyayı düzenleyen Hizb-ut Tahrir adına Türkiye Medya Bürosu Başkanı  Mahmut KAR, kampanyaya destek vererek toplantıya katılan Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri ve Hukukçular Türkiye’deki hukuksuz yargılamalar hakkında değerlendirmeler de bulundular.

Benzer Videolar