loader

Doğu ve Güneydoğu’da Neler Oluyor?

Siyasi Bakışlar, Türkiye ve Dünya’da yaşanan gelişmeleri İslami bir bakış açısıyla sizler için değerlendirmeye devam ediyor.

Suriye ve bölge ile alakalı gelişmeler sıcaklığını korurken Türkiye ve Dünya gündemi yeni haberler ile karşımızda. Bu hafta ki ana konumuz Türkiye’nin doğusunda yaşanan hadiseler. Konu ile alakalı son bilgileri olayların merkezi Diyarbakır’dan Köklü Değişim Dergisi yazarı Aydın Usalp canlı telefon bağlantısıyla bizlere aktardı. Devlet ile PKK arasındaki çatışmalar, orada yaşayan halkın durumu, sokağa çıkma yasakları ve Tahir Elçi’nin öldürülmesi ile alakalı son gelişmeler nelerdir? Ayrıca asgari ücret tartışmaları, Kadın cinayetleri ve Türk askerinin Kuzey Irak’ta bulunması konularını İslami bir bakış açısıyla sizlere sunuyoruz. Siyasi Bakışlar yepyeni bölümüyle karşınızda.

Yöneticiliğini Araştırmacı Yazar Kadir Çimen’in üstlendiği Siyasi Bakışlar, M. Hanefi Yağmur ve Yasin Babayiğit ile birlikte gündemimizi meşgul eden konuları İslami bir bakış açısıyla sizler için değerlendirmeye devam ediyor…

Sizleri Allah'ın nuruyla bakmaya davet ediyoruz…

 

                                                          SORU VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN                                                          

https://www.facebook.com/siyasibakislar   |  https://twitter.com/SiyasiBakislar  |  siyasibakislar@gmail.com

Benzer Videolar