loader
BOZDAĞ: ‘SURİYE POLİTİKAMIZ DOĞRUNUN YANINDA OLMAKTIR’

BOZDAĞ: ‘SURİYE POLİTİKAMIZ DOĞRUNUN YANINDA OLMAKTIR’

Köklü Değişim Medya

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, "Suriye politikamız, herhangi bir ülkenin yanında veya karşısında olma politikası değildir, hakkın ve doğrunun yanında olma politikasıdır." dedi.

Bozdağ, "Suriye politikamız, herhangi bir ülkenin yanında veya karşısında olma politikası değildir, hakkın ve doğrunun yanında olma politikasıdır." dedi.

"Savunmasız İnsanları Öldürüyorsunuz"

Suriye'deki gelişmelere değinen Bozdağ, şunları kaydetti:

"Konvansiyonel silahlarla öldürme de kimyasal silahlarla öldürme gibi aynı şekilde suçtur. Çünkü ikisinde de masum insanları, sivilleri, çaresiz olanları, savunmasız insanları öldürüyorsunuz."

ABD ile Dost ve Müttefik Olmak Mıdır ‘Hak ve Doğru Olan’?

Köklü Değişim Medya olarak Başbakan Yardımcısı Sayın Bekir Bozdağ’a soruyoruz;

* Kafirlerle savaşması gerekirken, Suriye, Irak ve Yemen’de masum Müslümanları katleden, bölgede sömürgeci Amerikan planlarına taşeron olan İran ile kardeş olmak mıdır hak ve doğru olan?

* Suriye’de kendi halkını katleden Esed gibi bir katili destekleyen ve Müslümanların üzerine tonlarca kimyasal bomba yağdıran Rusya ile dost olmak mıdır hak ve doğru olan?

* Türkiye’nin kırk yıldır çatıştığı PKK/PYD’ye 5 Bin tır ağır silah ve mühimmat veren, Türkiye’nin çok istemesine rağmen kabul etmeyip birçok operasyonu PKK/YPG ile yapan, İslam topraklarını Cehenneme çeviren, Suriye, Irak ve Afganistan’da milyonlarca masum Müslümanı katleden ABD ile dost ve müttefik olmak mıdır hak ve doğru olan?

* Dahası, bölgede Amerikan politikalarının gerçekleşmesi için baş aktör olmak, Allah’ı razı etmek yerine ABD’li efendileri razı etmek midir hak ve doğru olan?

SON HABERLER