loader
YAHUDİ VARLIĞI ANKARA VE İSTANBUL’DA PROTESTO EDİLDİ

YAHUDİ VARLIĞI ANKARA VE İSTANBUL’DA PROTESTO EDİLDİ

Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim MedyaAnkara ve İstanbul’da Müslümanların katılımıyla düzenlediği basın açıklamasında, ABD tarafından Kudüs’ün Yahudi varlığının başkenti ilan edilmesi ve büyükelçiliğinin Kudüs’e taşınmasını protesto eden onlarca Filistinli Müslümanı katleden gasıp Yahudi varlığını ve ABD’yi lanetledi.

•ANKARA

Ankara-Seğmenler Parkı’nda “İsrail” büyükelçiliği önünde gerçekleştirilen protesto gösterisinde basın açıklamasını İlahiyatçı Yazar Abdullah İMAMOĞLU yaptı. Saat 21:00’da başlayan protesto gösterisine iştirak eden Ankaralı Müslümanlar ellerinde siyah-beyaz kelime-i Tevhid bayrakları, dillerinde tekbir ve sloganlarla Yahudi varlığını tel’in etti. Büyükelçilik önündeki caddeden geçen araçlar da basın açıklamasına desteklerini araçlarının klaksonlarına Basın açıklaması sonunda Abdullah İMAMOĞLU’nun yaptığı duaya ise toplanan kalabalık coşkuyla âmin dedi.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKokludegisimmedya%2Fvideos%2F1672935002787968%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

 

•İSTANBUL

İstanbul Taksim’de düzenlenen basın açıklamasını ise Köklü Değişim Yazarı Musa BAYOĞLU yaptı. İstanbulluların yoğun katılım gösterdikleri basın açıklaması öncesinde İstiklal Caddesi’nden Taksim’e bir yürüyüş gerçekleştirildi. Coşkulu kalabalık Yahudi varlığının katliamlarını ve ABD’nin cüretkâr tutumlarını protesto etti ve Müslümanların başındaki hain yöneticileri Allah’a şikâyet etti.

Basın açıklamasının sonunda Musa BAYOĞLU’nun yaptığı duaya Müslümanlar âminlerle iştirak etti.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FKokludegisimmedya%2Fvideos%2F1672946426120159%2F&show_text=0&width=560" width="560" height="314" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

SON HABERLER