21 Nisan 2018 - 5 Şaban 1439
Suskunluğun Kırılma Noktası’nda Gündem ‘Enerji’ydi
2017-12-13 14:30:39 | Köklü Değişim Medya | Suskunluğun Kırılma Noktası’nda Gündem ‘Enerji’ydi
15 günde bir yayımlanan Suskunluğun Kırılma Noktası programında, Enerji konusu masaya yatırıldı. Araştırmacı-Yazar Bekir Kurtuluş ve Araştırmacı-Yazar Ahmet Sapa programa konuk oldu.

Köklü Değişim Medya

15 günde bir Köklü Değişim Medya İstanbul ofisinde, Araştırmacı-Yazar Ramazan Gümüş’ün moderatörlüğünde gerçekleştirilen Suskunluğun Kırılma Noktası programında Enerji konusu masaya yatırıldı. Dün (12 Aralık) geceki Program’a konuk olarak, Araştırmacı-Yazar Bekir Kurtuluş ve Araştırmacı-Yazar Ahmet Sapa katıldı.

“Bitmeyen Enerjimizi Kim Kontrol Ediyor?” başlıklı programda, sömürgecilerin ağzını sulandıran, savaşlar başlatıp topraklar işgal ettiren, insanların öldürülmesine ve güç dengelerini değiştirip devletlerin birbirine düşman edilmesine ve yine toplumların zenginleşmesine, ekonomik refahın sağlanmasına ve devletlerin önemli bir güç kazanmasına vesile olan enerji ve hammadde kaynakları, görsel veriler ve belgeler ışığında konuşuldu.

Enerji ile ilgili bilinmeyenlerin ortaya konulduğu, konuşul(a)mayanların konuşulduğu "Bitmeyen Enerjimizi Kim Kontrol Ediyor?" konu başlığı ile Suskunluğun Kırılma Noktası’nın tamamını sizlerin istifadenize sunuyoruz:

 


Yorumlar

SON HABERLER