loader
KÖKLÜ DEĞİŞİM MEDYA CUMA NAMAZI SONRASI ALTI İLDE BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİ

KÖKLÜ DEĞİŞİM MEDYA CUMA NAMAZI SONRASI ALTI İLDE BASIN AÇIKLAMASI DÜZENLEDİ

Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Medya Ankara, Van, Bitlis, Kahramanmaraş, Aydın ve Mersin’de "Medine-Kudüs-Kur'an Kutsallarını Koru Müslüman" başlıklı basın açıklaması gerçekleştirdi. Müslümanlar kutsallarına sahip çıktı. Köklü Değişim Hatay ve Gaziantep temsilciliklerinin düzenlemiş olduğu  "Medine-Kudüs-Kur'an /Kutsallarını Koru Müslüman” başlıklı basın açıklaması emniyetin engellemesi nedeni ile gerçekleştirilemedi.

Köklü Değişim Medya, kutsallarımıza yapılan saldırıları lanetlemek ve beldelerimizin sahipsiz olmadığını göstermek için Türkiye’nin birçok şehrinde protesto gösterileri ve basın açıklamaları düzenledi.

~Hacı Bayram Camii – ANKARA

Müslüman Türkiye halkını kutsallarını korumaya davet eden basın açıklamalarından Ankara’daki Hacıbayram Camii’nde gerçekleştirildi. Basın açıklaması programına Ankaralı Müslümanlar da yoğun bir katılım gösterdi. Ankara’daki programda basın açıklamasını Köklü Değişim adına İlahiyatçı-Yazar Abdullah İMAMOĞLU yaptı.

~Hz. Ömer Camii - VAN 

Köklü Değişim Van Temsilciliği’nin düzenlemiş olduğu program Hz. Ömer Camii’nde gerçekleştirildi. “Kutsallarını Koru Müslüman” başlıklı basın açıklaması Müslümanların yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

~Ulu Camii - KAHRAMANMARAŞ 

Köklü Değişim Kahramanmaraş Temsilciliği’nin düzenlediği program Ulu Camii’de Cuma Namazı sonrası gerçekleştirildi.


~Tatvan Merkez İbadullah Camii - BİTLİS 

Köklü Değişim Bitlis Temsilciliği’nin düzenlediği program Merkez İbadullah Camii’nde gerçekleştirildi.

~Ulu Camii - MERSİN 

Köklü Değişim Mersin Temsilciliği’nin düzenlediği program Ulu Camii’de halkın yoğun katılımı ve Tekbirler eşliğinde gerçekleştirildi.


~Bey Camii - AYDIN

Köklü Değişim Aydın Temsilciliği’nin düzenlediği program Bey Camii’nde gerçekleştirildi.

~Hatay - Gaziantep 

Köklü Değişim Hatay ve Gaziantep temsilciliklerinin düzenlemiş olduğu  "Medine-Kudüs-Kur'an /Kutsallarını Koru Müslüman” başlıklı basın açıklaması emniyetin engellemesi nedeni ile gerçekleştirilemedi.

SON HABERLER