loader
KÖKLÜ DEĞİŞİM DERGİSİ YENİ SAYISI: ‘ÜMMETİN İHTİYACI SİYASİ LİDERLİK’

KÖKLÜ DEĞİŞİM DERGİSİ YENİ SAYISI: ‘ÜMMETİN İHTİYACI SİYASİ LİDERLİK’

Köklü Değişim Medya

Suskunluğun Kırılma Noktası olma şiarıyla yola çıkan Köklü Değişim Dergisi, "Ümmetin İhtiyacı Siyasi Liderlik" başlığıyla 143. sayısını çıkardı. 

 

Köklü Değişim Dergisi Aralık sayısı "Ümmetin İhtiyacı Siyasi Liderlik" başlığıyla, içeriği dolu dolu olarak okuyucusuyla buluştu. Bu sayıda, devletlerin diğer devletlerle olan siyasi ilişkileri siyaset kavramı üzerinden değerlendirildi.

Köklü Değişim Dergisi Aralık sayısında “Siyasi Basiret, Feraset ve Liderliğin Önemi” Hakkı Eren tarafından kaleme alınırken, “Siyaset Kavramı Üzerine Mülahazalar” konusunu Abdullah İmamoğlu değerlendirdi.

“Tunus, Mısır ve Libya’da Sonbahar” başlığıyla İbrahim Er, Arap Baharı’nın akıbetini ve İslam coğrafyasında yaşananların mahiyetini yazdı.

Köklü Değişim Dergisi Aralık sayısında Osman Yıldız, “Suriye’de Son Durum Nedir?” başlığıyla Suriye’de gelinen noktayı ve çıkış yolunu,  Mahmut Kar; “Şam Devriminde Eksik Olan Tek Şey Siyasi Liderlik” başlıklı makalelerinde okuyacaksınız.

Ahmet Sapa, “Irak’ta Filler Tepişiyor” başlıklı makalesini, Kurtuluş Sevinç, “Filistin Hâlen Daha Esir Hâlen Daha Sahipsiz” başlığıyla liderlerin Filistin ihanetini kaleme aldı. Yazarlarımızdan Kadir Kaşıkcı ise “Arakan ve Türkistan Kan Ağlıyor!” diyerek bakışları, Müslümanların zulüm yaşadığı beldelere çevirdi.

Köklü Değişim Dergisi’nin 2017 Aralık sayısı, özelde tüm İslâm beldelerinin genelde ise tüm halkların içinde bulunduğu bu zelil durumdan çıkması için ivedilikle inşa edilmesi gereken siyasi liderliğin esaslarını ortaya koyma düşüncesiyle hazırlandı ve okuyucusuyla buluştu.

SON HABERLER