loader
DEĞİŞİM TV İNTERNET SİTEMİZ, YENİLENEN YÜZÜ İLE YAYINDA…

DEĞİŞİM TV İNTERNET SİTEMİZ, YENİLENEN YÜZÜ İLE YAYINDA…

Köklü Değişim Medya

Değişim TV internet sitemiz, yenilenen ve geliştirilen arayüzü, zengin içeriği ve özellikleri ile yayında.

Değişim TV, canlı yayınlanan programların yanı sıra, Kadir Kaşıkçı ile Siyasi Bakışlar, İlahiyatçı-Yazar Abdullah İmamoğlu ile Tefsir-ul Furkan, Ramazan Gümüş ile Suskunluğun Kırılma Noktası, Aydın Usalp ile Fikirlerden Bir Demet, geçmişte yayınlamış birbirinden değerli Arşiv/Dosya videoları, Köklü Değişim yazarlarının makalelerinin sesli videoları, röportajlar, ezgiler, şiirler, kısa filmler ve daha birçok video içeriği ile "Suskunluğun Kırılma Noktası" olmaya devam ediyor.

Siz kıymetli takipçilerimizi web sitemizi ziyaret etmeye ve sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip etmeye davet ediyoruz.

"Değişime şahitlik edin"

 

Değişim TV program günleri:

•15 günde bir Salı günleri saat: 20.00'da

Ramazan Gümüş ile Suskunluğun Kırılma Noktası

•Her Perşembe saat: 20.30'da

Abdullah İmamoğlu ile Tefsir'ul Furkan

•Her Çarşamba saat: 20.00'da

Aydın Usalp ile Fikirlerden Bir Demet

•Her Cuma saat: 20.00'da

Kadir Kaşıkcı ile Siyasi Bakışlar…

 

Bugün Siyasi Bakışlar günü…

Siyasi Bakışlar’da bu akşam, Laik eğitim sistemi, Rusya-Çin tatbikatı ve mülteci dramı konuşuluyor…

• 2018-2019 yeni eğitim-öğretim yılı başlıyor… Çoğu öğrenci farklı duygu, düşünce ve hayallerle okul yolunu gözlüyor. Peki, Türkiye’de uygulanmakta olan Laik Eğitim Sistemi beklentileri karşılayabiliyor mu? Laik eğitim, gençliğe ne kazandırıyor? Toplumun kalkınmasında bu sistem ne kadar etkili oluyor? Kalkınmaya katkı sağlayacak; erdemli, ahlaklı ve özverili gençliği inşa edecek sahih eğitim metodu hangisidir?

• Rusya, Soğuk Savaş'tan bu yana en büyük askerî tatbikatını düzenliyor. Çin ile birlikte yapılan bu tatbikatın gerçek amacı nedir? Tatbikat, ABD ve Avrupa’yla olan ilişkilere nasıl etki edecek?

• İdlib’e yönelik saldırılar hız kesmeden devam ediyor. Saldırılar, yeni bir mülteci akınını daha gündeme getirdi. Türkiye, İdlib’ten saldırılar nedeniyle göç edecek sivilleri Türkiye'ye almayacağını duyurmuştu. Hâl böyleyken, sınırın Suriye tarafına yapılacak mülteci barınma yerleri muhacirlere yeterli gelecek mi? Katliamdan kaçan mültecilerin durumu ne olacak? Bu saldırı ve katliamları kim durduracak?

Köklü Değişim Medya Ankara Temsilcisi Kadir KAŞIKCI soruyor;

Köklü Değişim Yazarları; Muhammed Hanefi YAĞMUR ve Yusuf YAVUZKAN cevaplıyor…

Değişim TV internet sayfamız ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden canlı yayınlanan “Siyasi Bakışlar” programı bu akşam saat 20’de…

 

Değişim TV'yi takip edebileceğiniz adresler:
http://degisim.tv/
https://www.youtube.com/channel/UCCIOSTb5bZqt9F0s3CWud2w
https://www.facebook.com/degisimtv.kd/
https://twitter.com/DegisimtvKD
https://plus.google.com/112874271370691137934

 

SON HABERLER