24 Mayis 2018 - 9 Ramazan 1439
Bursa, İstanbul, Yalova ve Şanlıurfa’da da Müslümanlar Kutsalları İçin Bir Aradaydı
2018-05-14 11:24:10 | Köklü Değişim Medya | Bursa, İstanbul, Yalova ve Şanlıurfa’da da Müslümanlar Kutsalları İçin Bir Aradaydı
Köklü Değişim Medya tarafından organize edilen "Medine-Kudüs-Kur'an / Kutsallarını Koru Müslüman" başlıklı basın açıklamalarının ikinci ayağı dün Bursa, İstanbul, Yalova ve Şanlıurfa’da gerçekleştirildi.

Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Medya tarafından Türkiye’nin 13 ayrı ilinde organize edilen "Medine-Kudüs-Kur'an / Kutsallarını Koru Müslüman" başlıklı basın açıklamalarının birinci ayağı Cuma günü 6 ilde sorunsuz gerçekleştirilirken, Gaziantep ve Hatay’da valilik engeline takılmıştı. Dün (Pazar günü) de ikinci ayağı olarak Bursa, İstanbul, Yalova ve Şanlıurfa’da planladığımız basın açıklamalarımız sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildi.

 

~Fatih Camii - İSTANBUL

 

~Ulu Camii - BURSA

 

~Bahçıvan İş Merkezi - ŞANLIURFA

Müslümanların kutsalları olan Kuran, Kudüs ve Medine’ye yönelik yapılan saldırıları protesto etmek için düzenlediğimiz basın açıklaması emniyet güçlerinin yoğun baskısına rağmen hayırlısıyla gerçekleştirilmiştir.


~Merkez Camii - YALOVA


Köklü Değişim Medya olarak "Medine-Kudüs-Kur'an / Kutsallarını Koru Müslüman" başlıklı basın açıklamalarına katılan tüm halkımıza teşekkür ediyoruz. Kutsallarımıza yapılan bu saldırıların bir an evvel son bulmasını dilerken, Rabbimizden bu tür saldırılara izzetli cevabı verecek Raşidî Hilâfet devletini tez zamanda ikram etmesini niyaz ediyoruz.


Yorumlar

SON HABERLER