24 Mayis 2018 - 9 Ramazan 1439
Van Kitap Fuarı’nda ‘Köklü Değişim’ Standına Yoğun İlgi
2017.12.06 17:02 | Van Kitap Fuarı’nda ‘Köklü Değişim’ Standına Yoğun İlgi
2017-10-23 17:07:05 | Köklü Değişim Medya | Van Kitap Fuarı’nda ‘Köklü Değişim’ Standına Yoğun İlgi
Köklü Değişim Medya

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Kitap Fuarı’nda, Köklü Değişim Yayıncılık standına yoğun ilgi gösterildi.

Van Kitap Fuarı’na katılan Köklü Değişim yazarlarından İlahiyatçı Sayın Abdullah İMAMOĞLU, fuar salonunda ''İslam Ümmetinin Problemleri ve Sahih Çözümü'' adlı ‘Söyleşi’ programını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

‘Söyleşi’ programı sonrası kitabını imzalamaya devam eden yazar Abdullah İmamoğlu, standı ziyaret eden konuklarla hasbihal etti.

Köklü Değişim Yayıncılık standına, medya ve halktan yoğun bir ilgi vardı.

AK Parti Van Milletvekili Burhan KAYATÜRK, AK Parti Van İl Başkanı Zahir SOĞANDA fuar kapsamında Köklü Değişim standını ziyaret ettiler.

Tuşba Belediye Başkanı Doç. Dr. Fevzi ÖZGÖKÇE, Köklü Değişim standını ziyaret etti ve Köklü Değişim Yazarı İlahiyatçı Abdullah İMAMOĞLU ile hasbihal gerçekleştirdi.

İstanbul, Ankara, Bursa, Diyarbakır ve birçok ilden 150’nin üzerinde yayın evinin katılım sağladığı fuar, birçok tanınmış yazarı Vanlı okurlarıyla buluşturuyor. Çeşitli söyleşi, konferans ve gösteriler düzenlenecek olan fuara, 3 binin üzerinde ziyaretçi gelmesi de bekleniyor.

Ayrıca; Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı, Yazar Sayın Mahmut KAR’da 28 Ekim Cumartesi günü Van Kitap Fuarı’nda Köklü Değişim Yayıncılık standında olacak. Fuar salonunda Saat 15:00’de “Kendi Dilinden Hizb-ut Tahrir ve Hilâfet” kitabını okurları için imzalayacak. 

Mahmut KAR, 29 Ekim Pazar günü saat 16:00 - 17.00’de, okurlarıyla “İslami Davet ve Siyasi Mücadelenin Önemi” başlıklı 'Söyleşi' programı gerçekleştirecek.

Van Kitap Fuarı, 29 Ekim 2017 Pazar akşamı sona erecek.

FOTO GALERİ


Yorumlar

DİĞER FAALİYETLERİMİZ