26 Nisan 2018 - 10 Şaban 1439
‘Ramazan Birlik Zamanı 2017’ Van Medya ve STK İftarı Yapıldı
2017.09.28 12:17 | ‘Ramazan Birlik Zamanı 2017’ Van Medya ve STK İftarı Yapıldı
2017-06-17 15:10:08 | Köklü Değişim Medya | ‘Ramazan Birlik Zamanı 2017’ Van Medya ve STK İftarı Yapıldı
Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Medya Van Temsilciliğinin Medya ve Sivil Toplum temsilcilerine yönelik düzenlediği iftar programı, “Ramazan Birlik Zamanı” başlığı altında gerçekleşti.

İftar Programına; TRT, TRT Kurdi, Van Gazetesi, Serhat FM, Diyanet-sen, Memur-sen, Ashab-Der, Van Genç-Der, Gökkuşağı Derneği, Vasat Derneği, Hüda Par, ÎHH, Mustazaaflar Derneği, Semerkant Derneği, Küresünniler Derneği, Şehit ve Yaralılar Derneği, Tumsiad, İnsan ve Medeniyet Hareketi, İslam-Der temsilcileri, Kanaat ÖnderiSağlık çalışanı, çeşitli sektörlerden İşadamları ve Muhtarlar olmak üzere birçok kişi ve kurum iştirak etti.

Program, Okan Öztürkci’nin sunumuyla başladı, ardından Kur'an tilaveti ile devam etti. Sonrasında Köklü Değişim Van Temsilciliği adına Zeynel Acar selamlama konuşması yaptı. Ardından,Programa misafir olarak katılan İlahiyatçı yazar Abdullah İmamoğlu’nun etkili sunumu ve duasıyla program son buldu.

Köklü Değişim Van Temsilciliği olarak davetimize icabet eden tüm misafirlerimize şükranlarımızı sunar, programımızın hayırlara vesile olmasını İslam ümmetini tekrar bir vücut haline getirmesini Rabbimiz'den niyaz ederiz.

Foto Galeri

Yorumlar

DİĞER FAALİYETLERİMİZ