loader
Mersin Kitap Fuarı Sona Erdi

Mersin Kitap Fuarı Sona Erdi

2017-12-04 12:47:43 | Köklü Değişim Medya | Mersin Kitap Fuarı Sona Erdi
Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Yayıncılık standında Mersin CNR Expo kitap fuarı kapsamında İlahiyatçı Sayın Abdullah İmamoğlu okurları ile buluştu.

İmamoğlu, "Sünnet İslamî Hayatın Kaynağıdır" ve "Müslüman'ın Siyasi İlmihali" kitaplarını imzaladı. Abdullah İmamoğlu “Müslümanlar Tek Bir Ümmettir” başlıklı bir de söyleşi gerçekleştirdi.

Kitap Fuarında “İmza Günü ve Söyleşi Gerçekleştirildi"

Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle organize edilen 3. Mersin Kitap Fuarına, Mersinli kitapseverler yoğun ilgi gösterdi. Fuar’da çeşitli Söyleşi, Konferans ve İmza günü etkinlikleri düzenlendi.

Köklü Değişim Yayıncılık, Mersin CNR EXPO Kitap Fuarına kendi “kitap ve dergi” yayınlarıyla katıldı. Etkinlikler düzenledi.

2 Aralık Cumartesi günü Köklü Değişim yayıncılık standında, "Sünnet İslamî Hayatın Kaynağıdır" ve "Müslüman'ın Siyasi İlmihali" kitaplarının yazarı İlâhiyatçı Yazar Sayın Abdullah İMAMOĞLU okurları ile buluştu. İMAMOĞLU, 12.00 ile 16.00 saatleri arasında kitaplarını imzaladı. 

İlahiyatçı-Yazar Abdullah İMAMOĞLU sevenlerinin yoğun katılımı ile samimi bir ortamda “Müslümanlar Tek Bir Ümmettir” konulu söyleşisini gerçekleştirdi. 17.30–18.30 saatleri arasında yapılan söyleşinin ardından Köklü Değişim Yayıncılık standında sevenleri ile hasbihal etti.

Köklü Değişim Yayıncılık standına, geçen hafta 25 Kasım Cumartesi günü de Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Mahmut Kar konuk oldu. Kar, saat 17.00 – 18.00 arası ‘söyleşi’ programına konuşmacı olarak katıldı.

Yoğun katılımın yaşandığı ‘Söyleşi’ programında Mahmut KAR, “İslam Davetini Taşımada Müslümanlar Olarak Mesuliyetimiz” konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Sayın Mahmut Kar, 26 Kasım Pazar günü Köklü Değişim Yayıncılık standında ‘İmza günü’ programına katıldı. Kar, saat 12.00 ile 17.00 arasında okurları için “Kendi Dilinden Hizb-ut Tahrir ve Hilâfet” kitabını imzaladı.

25 Kasım 03 Aralık 2017 tarihleri arasında düzenlenen Mersin CNR EXPO Kitap Fuarı, Pazar akşamı sona erdi.

FOTO GALERİ