loader
Mersin Kitap Fuarı - Köklü Değişim Yayıncılık Kitap Fuarı'nda

Mersin Kitap Fuarı - Köklü Değişim Yayıncılık Kitap Fuarı'nda

2017-11-27 16:54:33 | Köklü Değişim Medya | Köklü Değişim Yayıncılık Mersin Kitap Fuarı’nda
Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Yayıncılık, Mersin'de düzenlenen CNR EXPO Kitap Fuarında Mersinli okuyucularla buluştu. Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Mahmut Kar, Köklü Değişim Yayıncılık standında “Söyleşi ve İmza günü” programına katıldı.

Mersin Valiliği ve Mersin Büyükşehir Belediyesinin desteğiyle organize edilen 3. Mersin Kitap Fuarı, 25 Kasım 03 Aralık tarihleri arasında Mersinli kitap sevenlerle buluştu. Yüzlerce yazar ve araştırmacının katılacağı Fuar’da, “Söyleşi, Konferans ve İmza günü” etkinlikleri düzenlenecek.

Fuar etkinliği kapsamında Köklü Değişim Yayıncılık standına, 25 Kasım Cumartesi günü Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Mahmut Kar konuk oldu. Kar, saat 17.00 – 18.00 arası ‘söyleşi’ programına konuşmacı olarak katıldı.

Yoğun katılımın yaşandığı ‘Söyleşi’ programında Mahmut KAR, “İslam Davetini Taşımada Müslümanlar Olarak Mesuliyetimiz” konulu bir konuşma gerçekleştirdi.

Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Sayın Mahmut Kar, 26 Kasım Pazar günü Köklü Değişim Yayıncılık standında ‘İmza günü’ programına katıldı. Kar, saat 12.00 ile 17.00 arasında okurları için “Kendi Dilinden Hizb-ut Tahrir ve Hilâfet” kitabını imzaladı.

2 Aralık Cumartesi günü de İlahiyatçı–Yazar Abdullah İmamoğlu’nu Mersin Kitap Fuarında Köklü Değişim Yayıncılık standında olacak. Abdullah İmamoğlu ‘İmza Günü’ programında saat 12.00 – 16.00 arası okurlarıyla buluşarak kitaplarını imzalayacak.

İlahiyatçı–Yazar Abdullah İmamoğlu, aynı gün saat 16.00 - 17.00 arası okurlarıyla 'Söyleşi' programı gerçekleştirecek.

Foto Galeri