loader
“Lozan Tartışmaları ve Hilafetin İlgası” Paneli Düzenlendi

“Lozan Tartışmaları ve Hilafetin İlgası” Paneli Düzenlendi

Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Yayıncılık tarafından İstanbul CNR 2018 Kitap Fuarında "Lozan Tartışmaları ve Hilafetin İlgası" konulu panel düzenlendi. Fuar etkinliği çerçevesinde düzenlenen panel, yoğun bir katılım ile gerçekleşti.

Türkiye’den 350’nin üzerinde yayınevinin yer aldığı CNR Kitap Fuarına katılan Köklü Değişim Yayıncılık, birbirinden değerli fikrî, siyasi eserleriyle birlikte fuar etkinliği kapsamında "Lozan Tartışmaları ve Hilafetin İlgası" başlıklı panel düzenledi.

Köklü Değişim Yayıncılık olarak katıldığımız CNR 2018 Kitap Fuarında dün çok yoğun bir gün yaşandı. Yoğun katılımla gerçekleşen panelin ardından “6. salon L-15”de yer alan Köklü Değişim standında yazarlarımız Mahmut Kar ve Süleyman Uğurlu kitaplarını imzalayıp okuyucular ile hasbihal yaptılar.

Fuar etkinliği kapsamında düzenlenen panele konuşmacı olarak Hizb-ut Tahrir Medya Bürosu Başkanı Mahmut Kar ve Köklü Değişim Yazarı Süleyman Uğurlu katıldı.

1 Nolu salonda yapılan ve yöneticiliğini Ramazan GÜMÜŞ'ün yaptığı panelde;

Süleyman UĞURLU, "Lozan'a giden süreçte Hilafetin ilgası kararı kimler tarafından nasıl alındı, Lozan’ın gizli maddeleri nelerdi, Lozan kime göre zafer, kime göre hizmetti ve biz Lozan'a nasıl bakmalıyız sorularını cevaplayan aydınlatıcı bir sunum yaptı.

Mahmut KAR ise, gündemde olan “Hilafetin kaldırılmasında oynanan sinsi hileler nelerdi, Hilafetin kaldırılmasına yönelik tepkilerin baskı altına alınması nasıl oldu ve gerçek hainler kimlerdi” sorularına açıklık getirdi.

Panel, soru cevap bölümü ile son buldu.

Ayrıca Köklü Değişim Medya Genel Koordinatörü Mahmut Kar, el-Arabiya televizyonuna fuar hakkında bir röportaj verdi.

Köklü Değişim Yayıncılık Fuar Programı

18 Mart tarihine kadar açık kalacak fuara tüm okur ve takipçilerimizi aşağıda programları belirtilen yazarlarımızla ve bünyesinde köklü çözümü barındıran çok kıymetli Köklü Değişim Yayıncılık eserleriyle tanışmak adına standımıza bekliyoruz.

İMZA GÜNÜ    • Musa BAYOĞLU • 17 Mart Cumartesi / 12.00-19.00

İMZA GÜNÜ    • Abdullah İMAMOĞLU • 18 Mart Pazar / 12.00-19.00

SÖYLEŞİ    18 Mart Pazar / 15.00-16.00 / Salon 1

• Abdullah İMAMOĞLU, Musa BAYOĞLU (Ümmet Kimliğinin Yeniden İnşası)

FOTO GALERİ