loader
Köklü Değişim - 2018 Geleneksel İftarları Yapıldı

Köklü Değişim - 2018 Geleneksel İftarları Yapıldı

Köklü Değişim Medya

2018 yılı Ramazan ayının temasını "Ramazan Kardeşlik Zamanı" olarak belirleyen ve Türkiye’deki tüm faaliyetlerini bu tema üzerinde gerçekleştiren Köklü Değişim, Geleneksel STK - Medya iftarlarını Türkiye’nin farklı illerinde gerçekleştirdi.

•İSTANBUL

Fatih Belediyesi Cankurtaran Sosyal Tesislerinde yapılan iftar programına birçok STK temsilcisi, kanaat önderi, hukukçular ve medya temsilcileri iştirak etti. Program, hafız Nurullah Ayhan'ın Kur'an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Köklü Değişim İstanbul Temsilcisi Ramazan Gümüş’ün konuklara ilk hitabının ardından Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Mahmut Kar, davetlilere “Ramazan Kardeşlik Zamanı” teması hakkında bir konuşma yaptı. Programda ayrıca MAZLUMDER İstanbul Şube Başkanı Ali Öner, Araştırmacı-Yazar Ahmet Turgut Ulucak, Mustazaflar Cemiyeti adına Özkan Yaman ve Uluslararası Türkistanlılar Derneği Başkanı Burhan Kavuncu birer konuşma yaptılar. Köklü Değişim Yazarı Musa Bayoğlu’nun duasının ardından iftar programı sona erdi.

İlgili haber: KÖKLÜ DEĞİŞİM - 2018 GELENEKSEL İSTANBUL STK MEDYA İFTARI YAPILDI

 

•ANKARA

Köklü Değişim Genel Merkezi’nde yapılan iftar programına birçok sivil toplum kuruluşu temsilcisi, kanaat önderi ve medya temsilcisi iştirak etti.

İftar programı Abdullah İmamoğlu hocanın okuduğu Kur'an tilaveti ile başladı. Ardından Hizb-ut Tahrir Türkiye Merkezi Temas Heyeti Başkanı Muhammed Hanefi Yağmur, "Ramazan Kardeşlik Zamanı" teması hakkında bir konuşma yaptı. Programa, MAZLUMDER, İLKAV, Yardımeli Derneği, Hedef Radyo, Medya 24 temsilcileri, Suffa Mektebi gençleri, kanaat önderleri ve çeşitli sektörlerde faaliyet yürüten iş adamları katıldı.

İlgili haber: KÖKLÜ DEĞİŞİM - 2018 GELENEKSEL ANKARA STK - MEDYA İFTARI YAPILDI

 

•HATAY

Köklü Değişim Hatay Temsilciliği STK ve Medya iftarını bu yıl İlahiyatçı-Yazar Abdullah İMAMOĞLU’nun katılımıyla gerçekleştirdi.

İlgili haber: KÖKLÜ DEĞİŞİM - 2018 GELENEKSEL HATAY STK - MEDYA İFTARI YAPILDI

•ŞANLIURFA

Köklü Değişim Şanlıurfa temsilciliğinin düzenlediği “Ramazan Kardeşlik Zamanı” temalı iftar programı, Hizb-ut Tahrir Türkiye Medya Bürosu Başkanı Sayın Mahmut Kar’ın katılımıyla gerçekleşti.

İlgili haber: KÖKLÜ DEĞİŞİM - 2018 GELENEKSEL ŞANLIURFA STK - MEDYA İFTARI YAPILDI