loader
37. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’ndayız

37. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’ndayız

Köklü Değişim Medya

Köklü Değişim Yayıncılık, bu yıl Melike Hatun Camii avlusunda düzenlenen 37. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda okuyucularıyla buluştu. Önceleri Kocatepe Camii avlusunda yapılan fuar, bundan sonra Opera Meydanı’na yapılan Melike Hatun Camii avlusunda yapılacak.

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fkkasikci2%2Fvideos%2F1747763588616779%2F&show_text=0&width=261" width="261" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>

37. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nın açılış merasimi, Kur’an-ı Kerim tilaveti ve Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Genel Müdürü Mehmet Savaş Polat’ın konuşmasıyla başladı. Daha sonra kürsüye gelen Diyanet İşleri Başkanı Ali Erbaş da bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmasının bitiminde fuarın açılışını yapan Erbaş ve beraberindeki heyet, fuarda yer alan stantları gezdi, Köklü Değişim Yayıncılık standında Ankara Temsilcimiz Kadir Kaşıkcı ve Haber Editörümüz Ahmet Sivren tarafından karşılandı.

Diyanet Vakfı tarafından düzenlenen ve 10 Haziran’da sona eren 37. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı’nda 105 stant ve 150 yayınevi yer aldı.

İlahiyatçı-Yazar Abdullah İmamoğlu da fuarın 15. gününde okurlarıyla buluştu, kitaplarını imzaladı, hasbihal etti.